FEVSBK_etkinlik

SBK İstanbul Öğrencileri’nin Madalya Sevinci…

SBK İstanbul’da eğitim gören çocuklar ve aileleri için ikinci etkinliğimizi gerçekleştirdik. Etkinlikte öğrenciler ve ailelere yönelik ayrı programlar düzenlendi.
Alanında uzman psikolog tarafından velilerimize yaşadıkları sorunların çözümüne yönelik eğitim semineri verildi. Bundan sonra danışmanlık almaları konusunda programlama yapıldı.

Aileler seminerdeyken çocuklara, SBK Eğitim Merkezimizde kurduğumuz spor parkurlarında birlikte oynamayı teşvik eden oyunlarla grup eğitimi çalışması düzenlendi ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlandı.


Seminer bitiminde ailelerin de katılımıyla çocuklar için yarışma organizasyonu gerçekleştirildi. Her çocuk kendi kategorisinde olan takım arkadaşıyla yarıştı ve program bitiminde tüm çocuklara madalya ve sertifika verildi. Madalyasını alan çocuklarımızın sevinci görülmeye değerdi.

Yarışmalar, çocukların SBK Eğitimi ile göstermiş oldukları gelişmeleri ortaya koymuş oldu. Program bitiminde velilerimiz, SBK Projesinden ve programımızdan duydukları memnuniyeti paylaşarak bu tarz etkiliklerin devam etmesi talebini ilettiler.