Özümüzle Üretiyoruz Projesi Logo

Özümüzle Üretiyoruz Projesi 8. Yılında…

Fiziksel Engelliler Vakfı’nın engelli istihdamına yeni bir boyut getirdiği ‘Özümüzle Üretiyoruz Projesi’ 6 Eylül 2013 tarihinde 8. kez hayata geçti.

2005 yılında 6 aylık bir proje olarak başlatılan ve gösterdiği başarı nedeniyle İŞKUR tarafından bir kez daha uzatılan Özümüzle Üretiyoruz Projesi; engelli istihdamına getirmiş olduğu yenilikçi ve profesyonel yaklaşımıyla engelli istihdamında bir marka haline gelmiş durumda.

İŞKUR’a kayıtlı engelliler ve engelli istihdam zorunluluğu bulunan firmalar arasında bir köprü vazifesini gören proje ile engelli bireylere vasıf ve engellerine uygun iş fırsatı sunulmakta, işverenler de iş güçlerine katkı sağlayacak engelli çalışan ile buluşturulmaktadır.

6 Eylül’de başlayan ve 1 yıl sürecek projede iş arayan engelli adayların işverenle buluşturularak istihdam fırsatı sunulması hedefleniyor.

Proje kapsamında engelli istihdamı gerçekleştirmek isteyen işveren ve iş arayan engelli bireyler 0212 343 77 77 numaralı telefondan Fiziksel Engelliler Vakfı ile iletişime geçip bilgi alabilirler.