Gaziantep’in gençleri Mozaikle Buluşuyor

Gaziantep’in Gençleri Mozaikle Buluşuyor Projesi İlk Sergisini Açtı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında yürütülen Gaziantep’in Gençleri Mozaikle Buluşuyor Projesi’nde eğitim alan gençlerin ürünlerinden oluşan sergi Primemall Alışveriş Merkezinde açıldı.

Serginin açılışına; Gaziantep İl Gençlik ve Spor Proje Birim Sorumlusu Mehmet TURGUT, Aile ve Sosyal Politikalar Müdür Yardımcısı Nermin YETKİN, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri  Deniz KÖKEN, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Serdar TOLAY, Engelliler Daire Başkanı Yusuf ÇELEBİ, İl Gümrük ve Ticaret Müdürü Bilal YAZICI, Sağlık Dünyası Dergisi Sahibi Ali Rıza TORUN, Yaşam Evi Müdürü Mehmet BAL katılarak gençlerimizin başarılarını tebrik etti.

Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği sergide, gençlerimizin yaptıkları birbirinden renkli eserler büyük beğeni topladı.

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destekleme Programı (GPDP) kapsamında yürütülen “Gaziantep’in Gençleri Mozaikle Buluşuyor Projesi’nde gençlere mozaik sanatı eğitimi veriliyor.

Gaziantep’in Gençleri Mozaikle Buluşuyor Projesi Başladı

Gaziantep’in Gençleri Mozaikle Buluşuyor Projesi Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destekleme Programı (GPDP) kapsamında yürütülen “Gaziantep’in Gençleri Mozaikle Buluşuyor Projesi’nde eğitimlere başlandı.

Zeugma Müzesi’nde açılan eğitim atölyesinde verilecek eğitimlere, 14-25 yaş arasındaki gençler katılabiliyor. Kayıt için, Zeugma Mozaik Müzesi’ndeki eğitim atölyesine nüfus cüzdanı ve 2 fotoğraf ile şahsen başvurulması gerekiyor.