İstanbull Call Center 2007 Jüri Özel Ödülü

İSTANBUL CALL CENTER 2007 JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ, MUTLU ENGELLİ HATTI ÇAĞRI MERKEZİMİZİN

Vakfımız tarafından hayata geçirilen her proje başarısını tescilleyerek ödül almaya devam ediyor. Öz®ümüzle Üretiyoruz Projesi’nin en başarılı engelli istihdam ödülünü, Fiziksel Çevreninin Engelli İhtiyaçlarına Göre Uyumlandırılması Projesi’nin En Başarılı Çevre Projesi ödülünü almasının ardından şimdide Mutlu Engelli Hattı Çağrı Merkezi Projemiz, İstanbul Call Center 2007 Awards Jüri Özel Ödülü’nü kazandı.

Çağrı Merkezi sektörünü biraraya getiren, İMİ Conferences tarafından 26-28 Eylül 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilen “3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı” kapsamında yer alan 2. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni 27 Eylül 2007 Perşembe akşamı Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleştirildi.

Çağrı Merkezi sektörünün büyük bir heyecanla beklediği ödül gecesinde Cemil İpekçi tarafından özel olarak hazırlanan ödüller, 14 kategoride sahiplerini buldu. İMİ Conferences tarafından düzenlenen 2. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni’nde Jüri Özel Ödülünü ise Siemens, Fenerbahçe Rotary Kulübü ve Simtec tarafından sağlanan destek ve İŞKUR, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türk Telekom, Microsoft, Nurus, 3-D, Proline, Rotary International, Cesa ve Şişli Rotary Kulübü sponsorluğunda vakfımız tarafından hayata geçirilen “Mutlu Engelli Hattı Çağrı Merkezi”ne verildi.