Fevpark Dragos Çok Özel Misafirlerini Ağırladı

Kartal Beyazay Derneği Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim alan öğrencilerin derslerinde ve sosyal faaliyetlerde gösterdikleri başarının ödülü, Vakfımızın Fevpark Dragos Tesislerinde geçirdikleri eşsiz saatler oldu.
Etkinliğe Fevpark Dragos ekibi ile birlikte Vakıf Yönetim Kurulundan Zafer Uğur Eken ve M. Sait Köksal ev sahipliği yaptı. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Mütevelli Heyeti üyesi Lokman Ayva’yla uzun uzun sohbet eden engelli ve engelsiz öğrenciler Vakfımız ve Fevpark’ın gelecek hedefleri hakkında sorular sordular.

Hayatlarında hiç bir gokart’a dokunmamış olan öğrenciler gokart arabalarını merakla incelediler. Kendileri binemeyen öğrenciler Fevpark Dragos ekibinin desteğiyle gokart deneyimi yaşadılar. Engelli oldukları için bu tür ortamlardan uzak tutulan öğrenciler hayatlarında ilk kez gokarta binme şansı bulduklarını söylediler.
Yemek ikramı ardından şarkılar, türküler ve esprilerle dolu coşkulu bir gün geçiren öğrenciler Vakfımız’a teşekkür ederek mutlu bir şekilde ayrıldılar.